Added to the Shopping Basket
TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

 

Ücretsiz kargo: 

Yurt içi siparişleriniz UPS ile ücretsiz gönderilir.

Siparişiniz, kayıtlı teslimat adresinize gönderilmek üzere, en geç 2 iş günü içinde kargoya verilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

Değişim ve İade Şartları:

30 gün içersinde değiştirme hakkı: 

Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla bilirlikte CASHMEREINLOVE BEBEK magazamiza giderek değiştirebilirsiniz. cashmereinlove.com' dan satılan tüm ürünlerin degisimleri magazamizdan yapilmaktadir.

30 gün içerisinde iade hakkı:

İade etmek istediğiniz ürünleri, customercare@cashmereinlove.com  adresine email attıktan sonra tarafınıza gönderilecek iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması, etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır. Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (kemer, toka gibi) iade edilmesi zorunludur. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler iki iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri customercare@cashmereinlove.com adresimize email atarak  UPS hesabımızla ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. İadeniz bize ulaşınca e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

İade Adresi:

CASHMEREINLOVE

Küçük Bebek Cad. Çınar Apt. No:16 D:7 

Bebek 34342, Istanbul TURKEY

t. +90 (212) 263 94 74 

f. +90 (212) 263 94 73

www.cashmereinlove.com