Added to the Shopping Basket
İade ve Değişim Koşulları

Değişim Koşulları: 

Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla bilirlikte urun teslim tarihinden itibaren 30 gun icerisinde CASHMEREINLOVE BEBEK magazamiza giderek değiştirebilirsiniz. cashmereinlove.com'dan satılan tüm ürünlerin degisimleri magazamizdan yapilmaktadir. Ürünlerin degisim yapilabilmesi için tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması, etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması gerekmektedir.

İade Koşulları:

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'de yer alan "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürünü teslim aldığınız ilk 7 gün içerisinde geçerlidir.

Ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması, etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır. Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (kemer, toka gibi) iade edilmesi zorunludur. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünü, siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde, aşağıdaki adımları takip ederek iade edebilirsiniz:

*customercare@cashmereinlove.com adresine email attiktan sonra, tarafiniza gonderilecek olan iade formunu eksiksiz doldurarak, Yurtiçi Kargo (444 99 99) ile aşağıdaki adrese "Karşı Ödemeli" olarak gönderebilirsiniz.

*İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler iki iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır.

İade ve Değişim Adresi:

CASHMEREINLOVE

Küçük Bebek Cad. Çınar Apt. No:16 D:7 

Bebek 34342, Istanbul Türkiye

t. +90 (212) 263 94 74 

f. +90 (212) 263 94 73

www.cashmereinlove.com 

 

Kusurlu Ürün İadesi

 

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu tür bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü tarafımıza göndermeniz

gerekmektedir. Şikayetiniz ile ilgili inceleme süreci başlatılır. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir veya degisimi saglanir.

 

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır.